Członkowie zespołu

GRZEGORZ

b_204_141_16777215_00_images_grzegorz.jpgNiezwykle muzykalny tata Michała i Marka. Zaszczepił chłopakom swoją miłość do muzyki. Jak nie trudno odgadnąć, posiada najdłuższe doświadczenie sceniczne, które trzeba by już odmierzać w dekadach. Mistrz akordeonu! Żadna z przyśpiewek weselnych nie jest dla niego tajemnicą, każdą inicjatywę gości przechwytuje w mig.

MICHAŁ

b_204_141_16777215_00_images_michal.jpgGdyby nie córeczka, synek i żona, można by śmiało powiedzieć, że jego największą życiową miłością jest gitara. Jest również zapalonym kolekcjonerem tego instrumentu, o czym można się przekonać podczas naszych imprez. Absolwent wrocławskiej Akademii Rolniczej i Politechniki Częstochowskiej. Jako student zawsze wiedział jak zdać egzamin po nieprzespanej nocy weselnej (co dla pozostałych członków zespołu CENTRUM do dziś pozostaje zagadką). W zespole odpowiada za najwyższe tonacje i ciągłe udoskonalanie sprzętu.

MAREK

b_204_141_16777215_00_images_marek.jpgRozkochany w każdym instrumencie po trochu śpiewający wodzirej. Po godzinach zapalony fan literatury, instruktor zajęć perkusyjnych i nauczyciel języka polskiego. Świetnie czuje się w repertuarze takich wykonawców jak: Elvis Presley, Bryan Adams czy Elton John. Poza tym uwielbia śpiewanie z gośćmi do wtóru akordeonu i gitary. Prawdopodobnie dysponuje najbardziej chwytliwymi żartami spośród wszystkich członków zespołu (przynajmniej sam tak twierdzi).

ASIA

b_204_141_16777215_00_images_asia.jpgPełna energii i pasji wokalistka, flecistka i pianistka. Swój piękny i mocny głos prezentuje w rozległym repertuarze od Maryli Rodowicz po samą Madonnę. Absolwentka muzykologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Podobno przyjemność sprawia jej przeglądanie starych i zakurzonych chorałów. Po cichu można dodać, że jest najmłodsza w zespole.